Meist

Lemmik peatuskoht Tallinn-Tartu maanteel!

Oleme oma nime "HollyFood" saanud meie kõrval asuva Eesti oma Hollywoodi mäe järgi. 

HollyFoodi mitmekülgsest
menüüst leiab:

Varajastele liiklejatele serveerime 09.00-12.00 külluslikku hommikusööki ning argipäeviti alates 12.00-st on avatud iseteenindav lõunamenüü, kus pakume päevasuppi, päevapraadi  nädalamagustoitu. See on ideaalseks lahenduseks just neile, kes soovivad maitsvat lõunapausi minimaalse ooteajaga. Neile, kellel on rohkem aega nautimiseks, on võimalik alates kella 12.00-st tellida toite laiast põhimenüüst, kus leidub nii kergemaid eelroogasid kui ka külluslikke praade nagu näiteks Uruguay veise marmosteik, ehtne Armeenia šašlõkk või erinevad šnitsliroad. NB! Kõik HollyFoodi grilltoidud valmivad Big Green Egg söegrillil. 

Vahet pole, kas külastatakse HollyFoodi hommikul, lõunapausi ajal või õhtul – kõik road valmivad kohapeal, värskelt!

Lisaks maitsvale kehakinnitusele saavad teelolijad meie juures mõnusalt aja maha võtta. Klientide lemmikuks on kujunenud istumisnurgad kamina läheduses, mis on mõnusaks lõõgastumispaigaks pärast pikka autosõitu. Ühtlasi on HollyFoodis olemas ka pesemisvõimalus duširuumi näol. 

HollyFood on lõbus peatuspaik ka väikestele staaridele. Kehakinnituseks on neile mõeldud eraldi lastemenüü ning lastenurk, kus saab toitu oodates põnevalt aega veeta. Väga väikestele beebidele on olemas mähkimislaud ja spetsiaalsed söögitoolid.

Teretulnud on ka kõik lemmiklooma omanikud - sõbralikele lemmikutele pakume juua ning maja ümbruses on olemas liikumisvõimalus värskes õhus jalutamiseks.

Suvel on avatud päikseline väliterrass, kus roheluse ja lillede keskel saab nautida maitseelamusi värskes õhus.

HollyFoodi hubane interjöör loob ideaalse atmosfääri erinevate meeleolukate ürituste korraldamiseks – sünnipäevadest kuni firmapidudeni. Pakume suurematele gruppidele eraldi grupimenüüd ja toitlustusteenust ettetellimisel kuni 60-le inimesele. Ka on võimalik tellida enda üritusele meie käest catering-teenust. 

Meie teame, et teelolijatel on alailma kiire, seepärast on võimalik kõiki toite ette tellida või kaasa osta telefonil +372 523 3361. 

Oleme väga tänulikud, kui märgite meid ära sotsiaalmeedias #hollyfoodeesti või check-in HollyFood :) 

Kohtumiseni HollyFoodis!

HollyFood restoran
Telli toit Lemmik peatuskoht Tallinn-Tartu maanteel!